VŠĮ KAROLINIŠKIŲ POLIKLINIKOS PACIENTO KORTELĖ

Dėkojame, kad naudojatės VšĮ Karoliniškių poliklinikos paslaugomis!

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad paslaugai gauti reikalinga išankstinė registracija tel. (8 5) 205 5028 arba el. p. pagalba@karpol.lt (registruojantis el. p. prašome nurodyti pageidaujamos paslaugos datą ir laiką).

Jeigu paslauga naudosis ne Pirkėjas, su Pardavėjo atsakingu darbuotoju Patvirtinimo laiške nurodytais kontaktais susisiekia Paslaugos gavėjas ir registruojasi paslaugai.

Prašome atsispausdinti prisegtą elektroninį mokėjimo patvirtinimą ir turėti jį vizito metu.

Jeigu turite pasiūlymų kaip galima pagerinti VšĮ Karoliniškių poliklinikos elektroninės parduotuvės darbą arba turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu pagalba@karpol.lt arba skambinkite tel. (8 5) 205 5028 (darbo dienomis nuo 7 iki 20 val.).

Primename, kad paslaugos kuponas galioja tris mėnesius nuo apmokėjimo gavimo dienos.

Linkime geros sveikatos!

Pagarbiai VšĮ Karoliniškių poliklinikaMieli pacientai,

džiaugiamės galėdami pristatyti VšĮ Karoliniškių poliklinikos paciento kortelę.

ipk

Joje rasite informaciją apie Jums atliktus laboratorinius tyrimus, apie artimiausiu metu Jūsų suplanuotus vizitus, paskirtas fizinės medicinos ir reabilitacijos procedūras, Jūsų galimybes dalyvauti prevencinėse programose ir dar daug kitos Jums naudingos informacijos.

Norėdami naudotis VšĮ Karoliniškių poliklinikos paciento kortele prašome užpildyti duomenis esančius šioje nuorodoje

Jūsų pateikti duomenys bus patikrinti su nurodytais asmens sveikatos istorijoje ir jeigu duomenys atitiks nurodytus, elektroninio pašto adresu gausite prisijungimo duomenis. Tikimės, kad VšĮ Karoliniškių poliklinikos paciento kortelėje pateikta informacija padės Jums rūpintis savo sveikata.

Prisijunkite, kad galėtumėte naudotis VšĮ Karoliniškių poliklinikos paciento kortele